Sevgili Akademi Sanat, kızım 1 aydır baleye gidiyor. Eğitiminizden çok memnunuz. Hem disiplinlisiniz hem de öğretmenleriniz çok cana yakın ve güler yüzlü. Kızım hafta boyunca size gelmeyi iple çekiyor.

Mehmet DEVECİ


Sevgili Ankara Akademi Sanat Kızım Ankara Akademi Sanat’ta drama ve dans eğitimine devam ediyor. Buradaki ilgi ve alakadan çok memnunuz öğretmelerimiz çok ilgili ve başarılılar.

Sevgi DUYAR


Ankara Akademi Sanat, Çocuklarım için mutlu ve huzurlu olduğumuz bir ortam. Büyük oğlum gitarıa burada ilgi duydu.Çok da seviyor ve isteyerek geliyor. Bu benim için çok önemli.  Sıcak ve hoş bir ortam. Profesyonel çalışıldığını görüyorum. İnsanlar kibarlar ilgililer. Kendimizi sıcak bir ortamda hissediyorum.
Teşekkür ediyorum.

Murat YAMAN


1 Yıldır piyano dersi alıyoruz. İlk başladığı andan şu ana kadar ki gerek eğitim gerekse eğitmenin ilgisi olmasını düşündüğümüz gibi seyrediyor. Karşılığını da aldığımızı düşünmekteyiz.Profesyonel bir duruşu olan Ankara Akademi Sanat’ın çalışmalarından gayet memnunuz.
Teşekkür ediyoruz.

Kürşat KARABURÇAK


Keşke  Ankarada  yaşama şansım olsaydı diyorum  hep ... aranızda olup üreten  bir insan olmak isterdim. mesela paletin ucundan tutmak ve fırçayla renkleri  dans ettire bilseydim / dans edebildigim tek yer tuvalin karşısı  çünki. başarılarınızı uzaktan da olsa takip etmek çok güzel

Ayşe SALMAN


Latin Danslarına olan sevgimi perçinleyen hocama sevgilerimi sunuyorum.

Yasin ATAMAN


Tiyatro sanatını bize sevdiren ve sahneye çıkmamız konusunda desteğini esirgemeyen hocamızı yürekten kutluyor başarılarının devamını diliyorum.

Mert SAÇAK


Yaz kurslarınıza katılan kızımın çok mutlu olduğunu görüyorum. Eğitiminizdeki hassasiyetinizi yürekten kutluyorum.

Hayrettin KALDEMİR


Ankara Akademi Sanat ailesi olarak çok disiplin saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde çalışıyorsunuz sizlerle tanışarak tiyatroya olan ilgim dahada arttı. A.A.S eğitim kadrosu olarak hepinize çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız...

Oğuzhan KOÇ 

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!