Küçük bir çocukken ayna karşısına geçip kendi kendine dans edenlerdendiniz, belki de eline çalı süpürgesini alıp gitar gibi çalmaya çalışanlardan ya da üstün taklit yeteneğiyle çevresini kırıp geçirenlerden… Gün geldi büyüdünüz, bir yetişkin olduğunuzda da belki hayatın temposundan belki farklı yollara savrulmaktan bu içinizdeki uhdeyi unuttunuz. Şimdi içinizdeki o büyümeyen çocuğa bir şans verme zamanı!

Kendini tiyatro sahnesinin eğitimli ve profesyonel oyuncularından biri olarak hayal eden, tiyatroya gönül veren gençler! Bu fırsat, üniversite eğitimine konservatuarda devam etmek isteyenler için de geçerli! Dilediğiniz kadar fırsat kodu satın alarak eğitiminizi tamamlayabilir, 

konservatuar sınavına tam donanımlı olarak girme şansını yakalayabilirsiniz. Bu uygun fırsatla, siz de konservatuar sıralarındaki yerinizi alabilirsiniz. Yaz tatilini çocuklarınız için verimli ve eğlenceli bir hale getirmek istemez misiniz? Ankara Akademi Sanat’ta 7 – 15 yaş arası çocuklar için Latin Dansları (Bachata, Swing, Salsa), Pilates, Yoga, Resim (karakalem, yağlı boya) ve Streching eğitimlerinden dilediğiniz biri için, dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, onlara eğlenceli bir yaz hediyesi verebilirsiniz!

Devlet Tiyatroları, Devlet Opera Balesi ve Cumhuriyet Senfoni Orkestrası sanatçılarının emek verdiği Ankara Akademi Sanat, tiyatro, bale, dans, şan, resim sanat dalları başlığında katılımcılara güzel sanatlar, konservatuar bölümlerine hazırlık veya hobi gruplarına katılmak isteyen herkese açıktır.

İmkansızı yapmak bir çeşit eğlencedir…
ANKARA AKADEMİ SANAT

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!